Cart0Item(s)

Pirkumu grozā nav nevienas preces.

Product was successfully added to your shopping cart.

Par mumsMūsu mērķis ir ātra un kvalitatīva preču piegāde. Mēs piedāvājam vairāk nekā 10 000 preces no vairāk nekā 40 piegādātājiem. Mēs strādājam gan ar privātiem, gan biznesa klientiem. Mēs augstu vērtējam katru klientu, tāpēc cenšamies veikt pasūtījumus pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk.

Kas mums ir vissvarīgākais?

Tikai kvalitāte ir pirmajā vietā. Mēs vienmēr cenšamies strādāt tā, lai gala rezultāts priecētu ne tikai klientu, bet arī mūs pašus. Mēs pastāvīgi uzlabojam klientu apkalpošanas, iepakošanas un nosūtīšanas procesus. Mēs paaugstinām kvalitātes karteli ļoti augstu un nepārtraucam pilnveidoties.
Ātrums - katru gadu mēs paplašinām uzglabāto preču platību un piedāvāto sortimentu, lai varētu piedāvāt preces klientiem šeit un tagad. Mēs piedāvājam līguma klientiem iespēju rezervēt preces, jums vairs nav nepieciešams pirkt lielos daudzumos un pats tos uzglabāt, mēs to visu varam izdarīt, mēs jums piegādāsim preces tikai tad, kad un cik jums nepieciešams.
Apkalpošana - īpašu uzmanību pievēršam klientu apkalpošanai. Mums ir svarīgi, lai jūs saņemtu visas atbildes, saņemtu padomu un pati komunikācija būtu vienkārša, patīkama un produktīva.